- -34,34 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Обезвлажнители |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Бял / Черен |
| Височина | 49.5 cm |
| Ширина | 28.5 cm |
| Дължина | 18.5 cm |
| Функции | Таймер, Автоматично размразяване, Тих, Сушене на дрехи, Възможност за непрекъснат дренаж, Сензор за влажност, Колела за преместване, Компресор, Защита в случай на препълване на резервоар за вода и самодиагностика, Регулиране нивото на влажност |
| Тегло | 9.5 Kg |
| Капацитет на воден резервоар | 1.8 l |
| Wi-Fi | Не |
| Тип хладилен агент | R290 |
| Мощност | 175 W |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Гаранция | 24 месеца |