- -34,34 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
2 години гаранция в България, упътване на български език!
Гаранция: 2 години
Вграден компресор за по-ефективна работа
Автоматична дефрост система
Контролен панел с бутони
Сензор за влажност - показване нивото на моментна влажност в помещението
Регулиране нивото на влажност - можете да настроите желаното ниво влажност в диапазон 30-80%
Тиха работа - ниво на шума на максимална скорост: 42-56 dB
Автоматична защита, когато резервоарът се напълни с вода
Подходящ и за сушене на пране
Таймер
Няколко степени на вентилатора
Вид на фреона: R290
Дръжка и колелца за лесно преместване
Възможност за монтиране на дренажна система
Обем на контейнера за вода: 1.8 литра
Капацитет на влагоабсорбатора: 10 л/ денонощие (+-20%, при 30 градуса и 80% влажност)
Захранване: 220-240 V
Χαρακτηριστικά
Обезвлажнители |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Ασπρο / μαύρο |
| Υψος | 49.5 cm |
| Πλάτος | 28.5 cm |
| Μήκος | 18.5 cm |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Автоматично размразяване, Тих, Сушене на дрехи, Възможност за непрекъснат дренаж, Сензор за влажност, Τροχοί για μετακίνηση, Компресор, Защита в случай на препълване на резервоар за вода и самодиагностика, Регулиране нивото на влажност |
| Βάρος | 9.5 Kg |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 1.8 l |
| Wi-Fi | Οχι |
| Τύπος ψυκτικού | R290 |
| Εξουσία | 175 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Εγγύηση | 24 μήνες |