- -34,34 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Обезвлажнители |
|
| Material carcasă | Plastic |
| Culoare | Alb negru |
| Înălţime | 49.5 cm |
| Lăţime | 28.5 cm |
| Lungime | 18.5 cm |
| Funcții | Temporizator, Dezgheț automat, Liniște, Uscare, Posibilitatea de drenaj continuu, Senzor de umiditate, Roțile pentru a se muta, Compresor, Protecția în cazul depășirii rezervorului pentru apă și auto-diagnosticare, Ajustarea nivelului de umiditate |
| Greutate | 9.5 Kg |
| Capacitatea rezervorului de apă | 1.8 l |
| Wifi | Nu |
| Tipul de agent frigorific | R290 |
| Putere | 175 W |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Garanție | 24 luni |