(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Обезвлажнители |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Бял |
| Височина | 49 cm |
| Ширина | 32 cm |
| Дължина | 25.5 cm |
| Функции | Таймер, Автоматично размразяване, Тих, Сензор за влажност, Защита в случай на препълване на резервоар за вода и самодиагностика, LED, Регулиране нивото на влажност |
| Тегло | 14 Kg |
| Капацитет на воден резервоар | 2.5 l |
| Wi-Fi | Не |
| Тип хладилен агент | R290 |
| Мощност | 340 W |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Ниво на шум | 43 dB, 60 dB |
| Употреба | Домашна |
| Гаранция | 24 месеца |