(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
2 години гаранция в България, упътване на български език!
Гаранция: 2 години
Вграден компресор за по-ефективна работа
Автоматична дефрост система
Контролен LED панел с бутони
Сензор за влажност - показване нивото на моментна влажност в помещението
Регулиране нивото на влажност - можете да настроите желаното ниво влажност в диапазон 30-80%
Тиха работа - ниво на шума на максимална скорост: 43-60 dB
Автоматична защита, когато резервоарът се напълни с вода
Таймер
Няколко степени на вентилатора
Функция за сушене на пране
Вид на фреона: R290
Дръжка и колелца за лесно преместване
Възможност за монтиране на дренажна система
Обем на контейнера за вода: 2.5 литра
Капацитет на влагоабсорбатора:
* 12 л/ден (+-20%, при 27 градуса и 60% влажност)
* 20 л/ден (+-20%, при 30 градуса и 80% влажност)
* 24 л/ден (+-20%, при 35 градуса и 90% влажност)
Захранване: 220-240 V
Χαρακτηριστικά
Обезвлажнители |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υψος | 49 cm |
| Πλάτος | 32 cm |
| Μήκος | 25.5 cm |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Автоматично размразяване, Тих, Сензор за влажност, Защита в случай на препълване на резервоар за вода и самодиагностика, LED, Регулиране нивото на влажност |
| Βάρος | 14 Kg |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 2.5 l |
| Wi-Fi | Οχι |
| Τύπος ψυκτικού | R290 |
| Εξουσία | 340 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Επίπεδο θορύβου | 43 dB, 60 dB |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Εγγύηση | 24 μήνες |