(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Обезвлажнители |
|
| Material carcasă | Plastic |
| Culoare | alb |
| Înălţime | 49 cm |
| Lăţime | 32 cm |
| Lungime | 25.5 cm |
| Funcții | Temporizator, Dezgheț automat, Liniște, Senzor de umiditate, Protecția în cazul depășirii rezervorului pentru apă și auto-diagnosticare, LED, Ajustarea nivelului de umiditate |
| Greutate | 14 Kg |
| Capacitatea rezervorului de apă | 2.5 l |
| Wifi | Nu |
| Tipul de agent frigorific | R290 |
| Putere | 340 W |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Nivel de zgomot | 43 dB, 60 dB |
| Utilizare | Intern |
| Garanție | 24 luni |