- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Обезвлажнители |
|
| Цвят | Бял |
| Височина | 24.5 cm |
| Ширина | 36.3 cm |
| Дължина | 57.7 cm |
| Функции | Контрол на влажността, Дисплей с ниво на влажност |
| Предназначен за | Изсушаване |
| Капацитет на воден резервоар | 3.5 l |
| Препоръчителна площ на помещение | 24 м² |
| Wi-Fi | Не |
| Тип хладилен агент | R 290 |
| Ниво на шум | 43 dB |
| Поток на въздух | 130 m3/h |
| Капацитет на изсушаване | 20 l |
| Употреба | Домашна |
| Гаранция | 24 месеца |