- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Обезвлажнители |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υψος | 24.5 cm |
| Πλάτος | 36.3 cm |
| Μήκος | 57.7 cm |
| Λειτουργίες | Контрол на влажността, Дисплей с ниво на влажност |
| Προορίζεται για | Αποξήρανση |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 3.5 l |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 24 m² |
| Wi-Fi | Οχι |
| Τύπος ψυκτικού | R 290 |
| Επίπεδο θορύβου | 43 dB |
| Ροή αέρα | 130 m3/h |
| Ικανότητα στεγνώματος | 20 l |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Εγγύηση | 24 μήνες |