- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Обезвлажнители |
|
| Culoare | alb |
| Înălţime | 24.5 cm |
| Lăţime | 36.3 cm |
| Lungime | 57.7 cm |
| Funcții | Controlul umidității, Afișarea nivelului de umiditate |
| Destinate pentru | Uscare |
| Capacitatea rezervorului de apă | 3.5 l |
| Zona recomandată a camerei | 24 m² |
| Wifi | Nu |
| Tipul de agent frigorific | R 290 |
| Nivel de zgomot | 43 dB |
| Flux de aer | 130 m3/h |
| Capacitate de uscare | 20 l |
| Utilizare | Intern |
| Garanție | 24 luni |