
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Обезвлажнители |
|
| Цвят | Черен |
| Височина | 59.5 cm |
| Ширина | 46.4 cm |
| Дължина | 50.8 cm |
| Функции | Дръжка за пренасяне, Колела, Функция за сушене, Хигрометър |
| Капацитет на воден резервоар | 41 l |
| Степен скорости | 2 |
| Препоръчителна площ на помещение | 230 м² |
| Wi-Fi | Не |
| Тип хладилен агент | R 290 |
| Мощност | 690 W |
| Ниво на шум | 60 dB |
| Поток на въздух | 290 m3/h |
| Капацитет на изсушаване | 41 l |
| Употреба | Търговска |
| Гаранция | 24 месеца |