
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Обезвлажнители |
|
| Culoare | Negru |
| Înălţime | 59.5 cm |
| Lăţime | 46.4 cm |
| Lungime | 50.8 cm |
| Funcții | Mâner, Roți, Funcția de uscare, Higrometru |
| Capacitatea rezervorului de apă | 41 l |
| Gradul de viteză | 2 |
| Zona recomandată a camerei | 230 м² |
| Wifi | Nu |
| Tipul de agent frigorific | R 290 |
| Putere | 690 W |
| Nivel de zgomot | 60 dB |
| Flux de aer | 290 m3/h |
| Capacitate de uscare | 41 l |
| Utilizare | Comercial |
| Garanție | 24 luni |