
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Обезвлажнители |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υψος | 59.5 cm |
| Πλάτος | 46.4 cm |
| Μήκος | 50.8 cm |
| Λειτουργίες | Λαβή μεταφοράς, Τροχοί, Функция за сушене, Хигрометър |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 41 l |
| Βαθμός ταχύτητας | 2 |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 230 м² |
| Wi-Fi | Οχι |
| Τύπος ψυκτικού | R 290 |
| Εξουσία | 690 W |
| Επίπεδο θορύβου | 60 dB |
| Ροή αέρα | 290 m3/h |
| Ικανότητα στεγνώματος | 41 l |
| Χρήση | Εμπορική |
| Εγγύηση | 24 μήνες |