- -10,23 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Органайзери за обувки и дрехи |
|
| Цвят | Бял |
| Тип продукт | Органайзер за обувки, Органайзер за аксесоари за дрехи |
| Материал | Дърво |
| Височина | 45 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Дължина | 30 cm |
| Функции | Лесно сглобяване, Място за съхранение |
| Брой отделения | 2 |