- -10,23 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Органайзери за обувки и дрехи |
|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Organizator pentru încălțăminte, Organizator pentru accesorii de îmbrăcăminte |
| Material | Lemn |
| Înălţime | 45 cm |
| Lăţime | 60 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Funcții | Asamblați cu ușurință, Depozitare |
| Numărul de compartimente | 2 |