- -10,23 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Органайзери за обувки и дрехи |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Τύπος Προϊόντος | Organizer παπουτσιών, Органайзер за аксесоари за дрехи |
| Υλικό | Ξύλο |
| Υψος | 45 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Μήκος | 30 cm |
| Λειτουργίες | Лесно сглобяване, Място за съхранение |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 2 |