- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Органайзери за обувки и дрехи |
|
| Цвят | Бял/Черен |
| Тип продукт | Органайзер за дрехи |
| Материал | Текстил |
| Съдържание пакет | 1 х Органайзер за дрехи |
| Височина | 20 cm |
| Ширина | 47 cm |
| Дължина | 28 cm |
| Функции | 2 дръжки |
| Брой отделения | 1 |