- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Органайзери за обувки и дрехи |
|
| Culoare | Alb negru |
| Tip produs | Organizator pentru haine |
| Material | Textile |
| Pachet de conținut | 1 х Органайзер за дрехи |
| Înălţime | 20 cm |
| Lăţime | 47 cm |
| Lungime | 28 cm |
| Funcții | 2 дръжки |
| Numărul de compartimente | 1 |