- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Органайзери за обувки и дрехи |
|
| Χρώμα | Ασπρο/ μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Органайзер за дрехи |
| Υλικό | Υφασμα |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 х Органайзер за дрехи |
| Υψος | 20 cm |
| Πλάτος | 47 cm |
| Μήκος | 28 cm |
| Λειτουργίες | 2 дръжки |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 1 |