
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Овлажнители |
|
| Цвят | Бял |
| Материал | Пластмаса |
| Технологии | С ултразвук, LED дисплей |
| Функции | Автоматично спиране, Преносим |
| Тип продукт | Ароматен пулверизатор |
| Предимства | 2 години гаранция |
| Тип ароматен дифузер | С ултразвук |
| Височина | 25.3 cm |
| Ширина | 21.4 cm |
| Дължина | 72.8 cm |
| Тегло | 2.9 Kg |
| Капацитет | 10 l |
| Мощност | 27 W |
| Нива на интензитет | 3 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип овлажняване | Ултразвук |
| Капацитет на резервоара | 10 l |