
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Овлажнители |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Τεχνολογία | С ултразвук, Οθόνη LED |
| Λειτουργίες | Αυτόματη διακοπή, Φορητός |
| Τύπος Προϊόντος | Ароматен пулверизатор |
| Πλεονεκτήματα | 2 години гаранция |
| Τύπος διαχύτη αρώματος | С ултразвук |
| Υψος | 25.3 cm |
| Πλάτος | 21.4 cm |
| Μήκος | 72.8 cm |
| Βάρος | 2.9 Kg |
| Χωρητικότητα | 10 l |
| Εξουσία | 27 W |
| Επίπεδα έντασης | 3 |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Τύπος ύγρανσης | Ултразвук |
| Χωρητικότητα δεξαμενής | 10 l |