
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Овлажнители |
|
| Culoare | Alb |
| Material | Plastic |
| Tehnologii | С ултразвук, Display LED |
| Funcții | Frânare automată, Portabil |
| Tip produs | Ароматен пулверизатор |
| Avantaje | 2 години гаранция |
| Tip difuzor de arome | С ултразвук |
| Înălţime | 25.3 cm |
| Lăţime | 21.4 cm |
| Lungime | 72.8 cm |
| Greutate | 2.9 Kg |
| Capacitate | 10 l |
| Putere | 27 W |
| Niveluri de intensitate | 3 |
| Garanție | 24 luni |
| Tip de umidificare | Ултразвук |
| Capacitate rezervor | 10 l |