- -12,78 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Овлажнители |
|
| Цвят | Розов |
| Технологии | С ултразвук, LED |
| Функции | Автоматично спиране |
| Комплект | Не |
| Предимства | USB кабел |
| Тип ароматен дифузер | С ултразвук |
| Височина | 13.4 cm |
| Ширина | 7.9 cm |
| Дължина | 7.9 cm |
| Тегло | 0.155 Kg |
| Капацитет | 0.28 l |
| Мощност | 2 W |
| Захранване | USB |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип овлажняване | Ултразвук |
| Капацитет на резервоара | 0.28 l |