- -12,78 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Овлажнители |
|
| Χρώμα | Ροζ |
| Τεχνολογία | С ултразвук, LED |
| Λειτουργίες | Αυτόματη διακοπή |
| Σειρά | Οχι |
| Πλεονεκτήματα | USB кабел |
| Τύπος διαχύτη αρώματος | С ултразвук |
| Υψος | 13.4 cm |
| Πλάτος | 7.9 cm |
| Μήκος | 7.9 cm |
| Βάρος | 0.155 Kg |
| Χωρητικότητα | 0.28 l |
| Εξουσία | 2 W |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | USB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Τύπος ύγρανσης | Ултразвук |
| Χωρητικότητα δεξαμενής | 0.28 l |