- -12,78 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Овлажнители |
|
| Culoare | Roz |
| Tehnologii | С ултразвук, LED |
| Funcții | Frânare automată |
| A stabilit | Nu |
| Avantaje | USB кабел |
| Tip difuzor de arome | С ултразвук |
| Înălţime | 13.4 cm |
| Lăţime | 7.9 cm |
| Lungime | 7.9 cm |
| Greutate | 0.155 Kg |
| Capacitate | 0.28 l |
| Putere | 2 W |
| Alimentare electrică | USB |
| Garanție | 24 luni |
| Tip de umidificare | Ултразвук |
| Capacitate rezervor | 0.28 l |