- -14,83 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Овлажнители |
|
| Цвят | Черен |
| Материал | Пластмаса |
| Функции | Автоматично спиране |
| Височина | 37.5 cm |
| Ширина | 25 cm |
| Дължина | 25 cm |
| Дължина на кабела | 1.6 m |
| Мощност | 25 W |
| Нива на интензитет | 3 |
| Тип овлажняване | Изпаряване |
| Капацитет на резервоара | 3 l |