- -14,83 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Овлажнители |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Λειτουργίες | Αυτόματη διακοπή |
| Υψος | 37.5 cm |
| Πλάτος | 25 cm |
| Μήκος | 25 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1.6 m |
| Εξουσία | 25 W |
| Επίπεδα έντασης | 3 |
| Τύπος ύγρανσης | Εξάτμιση |
| Χωρητικότητα δεξαμενής | 3 l |