- -14,83 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Овлажнители |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Plastic |
| Funcții | Frânare automată |
| Înălţime | 37.5 cm |
| Lăţime | 25 cm |
| Lungime | 25 cm |
| Lungimea cablului | 1.6 m |
| Putere | 25 W |
| Niveluri de intensitate | 3 |
| Tip de umidificare | Evaporare |
| Capacitate rezervor | 3 l |