- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Овлажнители |
|
| Цвят | Бял |
| Материал | Пластмаса |
| Функции | Регулируем интензитет |
| Тип ароматен дифузер | С ултразвук |
| Височина | 28.5 cm |
| Ширина | 18 cm |
| Дължина | 18 cm |
| Тегло | 1.45 Kg |
| Капацитет | 5 l |
| Захранване | Мрежово |
| Захранващо напрежение | 220 V |
| Нива на интензитет | 3 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Капацитет на резервоара | 5 l |