- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Putere: 25 W
- Potrivit pentru încăperi de până la: 20 m²
- Tip de umidificare: ultrasonic
- Capacitate rezervor de apă: 5 l
- Debit maxim de umidificare: 200 ml/h
3 trepte de umidificare:
- Treapta 1 - 100 ml/h
- Treapta 2 - 150 ml/h
- Treapta 3 - 200 ml/h
- Oprire automată când recipientul este gol
- Dublă deschidere pentru umidificare
- Nivel de zgomot: 38 dB
- Dimensiuni dispozitiv: 28,5 x 18 x 18 cm
- Greutatea dispozitivului: 1,45 kg
- Dimensiuni ambalaj: 19 x 21 x 31 cm
- Greutate cu ambalaj: 1,75 kg
- Alimentare: 220 V / 50 Hz
- Culoare: alb
Fisa tehnica
Овлажнители |
|
| Culoare | Alb |
| Material | Plastic |
| Funcții | Intensitate reglabilă |
| Tip difuzor de arome | С ултразвук |
| Înălţime | 28.5 cm |
| Lăţime | 18 cm |
| Lungime | 18 cm |
| Greutate | 1.45 Kg |
| Capacitate | 5 l |
| Alimentare electrică | Reţea |
| Tensiunea de alimentare | 220 V |
| Niveluri de intensitate | 3 |
| Garanție | 24 luni |
| Capacitate rezervor | 5 l |