- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Ισχύς: 25 W
- Κατάλληλο για χώρους έως: 20 m2
- Τύπος υγρασίας: Υπερηχητική
- Χωρητικότητα δοχείου νερού: 5 l
- Μέγιστη απόδοση υγρασίας: 200 ml/ώρα
3 βαθμίδες υγρασίας:
- 1ο επίπεδο - 100 ml/ώρα
- 2ο επίπεδο - 150 ml/ώρα
- 3ο επίπεδο - 200 ml/ώρα
- Αυτόματη απενεργοποίηση όταν ο περιέκτης είναι άδειος
- Διπλή οπή για υγρασία
- Επίπεδο θορύβου: 38 dB
- Διαστάσεις συσκευής: 28,5 x 18 x 18 cm
- Βάρος συσκευής: 1,45 kg
- Διαστάσεις συσκευασίας: 19 x 21 x 31 cm
- Βάρος με συσκευασία: 1,75 kg
- Τροφοδοσία: 220 V / 50 Hz
- Χρώμα: Λευκό
Χαρακτηριστικά
Овлажнители |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Λειτουργίες | Ρυθμιζόμενη ένταση |
| Τύπος διαχύτη αρώματος | С ултразвук |
| Υψος | 28.5 cm |
| Πλάτος | 18 cm |
| Μήκος | 18 cm |
| Βάρος | 1.45 Kg |
| Χωρητικότητα | 5 l |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V |
| Επίπεδα έντασης | 3 |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Χωρητικότητα δεξαμενής | 5 l |