
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Овлажнители |
|
| Цвят | Бял |
| Функции | Автоматично спиране, Регулируем интензитет |
| Височина | 32.3 cm |
| Ширина | 22.5 cm |
| Дължина | 22.5 cm |
| Дължина на кабела | 150 cm |
| Мощност | 30 W |
| Капацитет на резервоара | 5 l |