
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Овлажнители |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Αυτόματη διακοπή, Ρυθμιζόμενη ένταση |
| Υψος | 32.3 cm |
| Πλάτος | 22.5 cm |
| Μήκος | 22.5 cm |
| Μήκος καλωδίου | 150 cm |
| Εξουσία | 30 W |
| Χωρητικότητα δεξαμενής | 5 l |