
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Овлажнители |
|
| Culoare | Alb |
| Funcții | Frânare automată, Intensitate reglabilă |
| Înălţime | 32.3 cm |
| Lăţime | 22.5 cm |
| Lungime | 22.5 cm |
| Lungimea cablului | 150 cm |
| Putere | 30 W |
| Capacitate rezervor | 5 l |