- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

В комплекта с парочистачката Beper P202VAL001 са включени 10 аксесоара, които ви предоставят разнообразие от възможности за почистване. Включени са подова швабра с микрофибърна кърпа, гъвкаво удължение, дълга дюза за пръскане, дюза за стъкло и прозорец, ъглова дюза и дюза за пръскане. Тези аксесоари ви позволяват да почиствате различни повърхности и труднодостъпни места с лекота.
Контейнерът на парочистачката е изработен от алуминий, което осигурява издръжливост и надеждност на устройството. Капацитетът на контейнера за вода е 350 мл, което ви позволява да работите с пара за дълъг период, преди да е необходимо пълнене.
С налягане от 3.2 bar, парочистачката доставя мощна и гореща пара, която ефективно отстранява замърсявания и бактерии от повърхностите. Тя също разполага с бутон за непрекъсната подаване на пара, което улеснява и ускорява процеса на почистване.
Дължината на захранващия кабел е 5 м, което ви предоставя свобода на движение и удобство при почистването на различни помещения.
Допълнително, в комплекта са включени кръгла четка, фуния, градуирана чаша/купа и кърпа от плат, които ви помагат да извършвате почистването по-ефективно и удобно.
Уредът Beper P202VAL001 е надеждно и мощно устройство, което ви помага да поддържате вашите повърхности чисти и хигиенични чрез използване на пара за почистване.
Техническо описание
Парочистачки |
|
| Цвят | Жълт |
| Предназначен за | Паркет, Фаянс, Прозорци, Тапицерия |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Парочистачка |
| Дължина на кабела | 5 м |
| Тегло | 2.7 Kg |
| Мощност | 1050 W |
| Захранващо напрежение | 230 V |
| Капацитет на воден резервоар | 0.350 l |
| Захранване | Мрежово |
| Налагане на парата | 3.2 bar |