- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Парочистачки |
|
| Culoare | Galben |
| Utilizat pentru | Parchet, Faianta, Windows, Tapiţerie |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aparat curatare cu aburi |
| Lungime cablu | 5 m |
| Greutate | 2.7 Kg |
| Putere | 1050 W |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Capacitate rezervor apa | 0.350 l |
| Tip alimentare | Reţea |
| Presiune abur | 3.2 bar |