- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Парочистачки |
|
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Προορίζεται για | Παρκέ, Πήλινα σκεύη, Παράθυρα, Ταπετσαρία |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ατμοκαθαριστής |
| Μήκος καλωδίου | 5 m |
| Βάρος | 2.7 Kg |
| Εξουσία | 1050 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 230 V |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 0.350 l |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Επιβολή του ατμού | 3.2 bar |