- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Парочистачки |
|
| Цвят | Бял |
| Предназначен за | Всякакви повърхности |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Парочистачка |
| Функции | Подвижен воден резервоар |
| Височина | 113 cm |
| Дължина на кабела | 5 m |
| Тегло | 1.3 Kg |
| Мощност | 1000 W |
| Капацитет на воден резервоар | 380 мл |
| Ниво на шум | 38 dB |
| Максимална температура | 110 C |
| Време за затопляне | 17 s |
| Захранване | Мрежово |
| Налагане на парата | 3 bar |
| Паров поток (g/min) | 27 |
| Гаранция | 24 месеца |