- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Парочистачки |
|
| Culoare | Alb |
| Utilizat pentru | Multi suprafete |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aparat curatare cu aburi |
| Functii | Rezervor de apa |
| Inaltime | 113 cm |
| Lungime cablu | 5 m |
| Greutate | 1.3 Kg |
| Putere | 1000 W |
| Capacitate rezervor apa | 380 мл |
| Nivel zgomot | 38 dB |
| Temperatura maxima | 110 C |
| Timp de incalzire | 17 s |
| Tip alimentare | Reţea |
| Presiune abur | 3 bar |
| Debit de abur (g/min) | 27 |
| Garanție | 24 luni |