- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Парочистачки |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Προορίζεται για | Οποιεσδήποτε επιφάνειες |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ατμοκαθαριστής |
| Λειτουργίες | Αφαιρούμενη δεξαμενή νερού |
| Υψος | 113 cm |
| Μήκος καλωδίου | 5 m |
| Βάρος | 1.3 Kg |
| Εξουσία | 1000 W |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 380 мл |
| Επίπεδο θορύβου | 38 dB |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 110 C |
| Ώρα θέρμανσης | 17 s |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Επιβολή του ατμού | 3 bar |
| Ροή ατμών (g/min) | 27 |
| Εγγύηση | 24 μήνες |