- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Парочистачки |
|
| Цвят | Жълт, Черен |
| Предназначен за | Теракот, Паркет, Фаянс, Прозорци, Тапицерия |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Парочистачка |
| Функции | Контрол на парата |
| Дължина на кабела | 3 m |
| Мощност | 1050 W |
| Нива на мощност | 1 |
| Захранващо напрежение | 220 V, 240 V |
| Капацитет на воден резервоар | 0.350 l |
| Максимална температура | 105 C |
| Време за затопляне | 3 min |
| Захранване | Мрежово |
| Налагане на парата | 3.2 bar |
| Гаранция | 24 месеца |