- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Парочистачки |
|
| Culoare | Galben, Negru |
| Utilizat pentru | Teracotă, Parchet, Faianta, Windows, Tapiţerie |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aparat curatare cu aburi |
| Functii | Controlul aburului |
| Lungime cablu | 3 m |
| Putere | 1050 W |
| Trepte putere | 1 |
| Tensiune alimentare | 220 V, 240 V |
| Capacitate rezervor apa | 0.350 l |
| Temperatura maxima | 105 C |
| Timp de incalzire | 3 min |
| Tip alimentare | Reţea |
| Presiune abur | 3.2 bar |
| Garanție | 24 месеца |