- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Парочистачки |
|
| Χρώμα | Κίτρινο, Μαύρο |
| Προορίζεται για | Τερρακότα, Παρκέ, Πήλινα σκεύη, Παράθυρα, Ταπετσαρία |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ατμοκαθαριστής |
| Λειτουργίες | Έλεγχος ατμού |
| Μήκος καλωδίου | 3 m |
| Εξουσία | 1050 W |
| Επίπεδα ισχύος | 1 |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 0.350 l |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 105 C |
| Ώρα θέρμανσης | 3 min |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Επιβολή του ατμού | 3.2 bar |
| Εγγύηση | 24 месеца |