- -48,57 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Парочистачки |
|
| Цвят | Бял, Червен |
| Предназначен за | Всякакви повърхности |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Парочистачка |
| Функции | Система за сигурност, Подвижен воден резервоар, Автоматично изключване |
| Височина | 38.9 cm |
| Дължина | 18.5 cm |
| Дължина на кабела | 4 m |
| Мощност | 1300 W |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Капацитет на воден резервоар | 0.23 l |
| Максимална температура | 105 C |
| Време за затопляне | 20 s |
| Захранване | Мрежово |
| Паров поток (g/min) | 20 гр/мин |
| Гаранция | 24 месеца |