- -48,57 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Парочистачки |
|
| Culoare | Alb, Rosu |
| Utilizat pentru | Multi suprafete |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aparat curatare cu aburi |
| Functii | Sistem de securitate, Rezervor de apa, Oprirea automată |
| Inaltime | 38.9 cm |
| Lungime | 18.5 cm |
| Lungime cablu | 4 m |
| Putere | 1300 W |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Capacitate rezervor apa | 0.23 l |
| Temperatura maxima | 105 C |
| Timp de incalzire | 20 s |
| Tip alimentare | Reţea |
| Debit de abur (g/min) | 20 гр/мин |
| Garanție | 24 luni |