- -48,57 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Парочистачки |
|
| Χρώμα | Λευκό, Κόκκινο |
| Προορίζεται για | Οποιεσδήποτε επιφάνειες |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ατμοκαθαριστής |
| Λειτουργίες | Σύστημα ασφαλείας, Αφαιρούμενη δεξαμενή νερού, Αυτόματη απενεργοποίηση |
| Υψος | 38.9 cm |
| Μήκος | 18.5 cm |
| Μήκος καλωδίου | 4 m |
| Εξουσία | 1300 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 0.23 l |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 105 C |
| Ώρα θέρμανσης | 20 s |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Ροή ατμών (g/min) | 20 гр/мин |
| Εγγύηση | 24 μήνες |