- -2,60 €
- Изчерпано

- Мощност: 1050W
- Капацитет на резервоара: 250 мл
- Налягане: 3 Pa
- Време на загряване: 3-5 мин
- Продължителна парна струя: 25-40 г/мин
- Продължение на парна струя: 7-10 мин
- Максимална температура: 115 C
- Защита от деца
- Предпазна капачка
- Дължина на кабела: 3 метра
- Размер на продукта: 28х22х12 см
- Тегло: 1.91 кг
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Мощност: 1050W
- Капацитет на резервоара: 250 мл
- Налягане: 3 Pa
- Време на загряване: 3-5 мин
- Продължителна парна струя: 25-40 г/мин
- Продължение на парна струя: 7-10 мин
- Максимална температура: 115 C
- Защита от деца
- Предпазна капачка
- Дължина на кабела: 3 метра
- Размер на продукта: 28х22х12 см
- Тегло: 1.91 кг
Техническо описание
Парочистачки |
|
| Цвят | Жълт |
| Предназначен за | Всякакви повърхности |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Парочистачка |
| Функции | Защита от деца |
| Дължина на кабела | 280 cm |
| Тегло | 1.9 Kg |
| Мощност | 1050 W |
| Нива на мощност | 1 |
| Захранващо напрежение | 230 V |
| Максимална температура | 115 C |
| Захранване | Мрежово |
| Автономия без ток | 10 min |
| Налагане на парата | 3 bar |
| Паров поток (g/min) | 25 |