- -2,60 €
- Stoc epuizat

- Putere: 1050W
- Capacitate rezervor: 250 ml
- Presiune: 3 Pa
- Timp de încălzire: 3-5 min
- Jet de abur prelungit: 25-40 g/min
- Continuarea jetului de abur: 7-10 min
- Temperatura maxima: 115 C
- Protectie fata de copii
- Capac protector
- Lungime cablu: 3 metri
- Dimensiunea produsului: 28x22x12 cm
- Greutate: 1,91 kg
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Putere: 1050W
- Capacitate rezervor: 250 ml
- Presiune: 3 Pa
- Timp de încălzire: 3-5 min
- Jet de abur prelungit: 25-40 g/min
- Continuarea jetului de abur: 7-10 min
- Temperatura maxima: 115 C
- Protectie fata de copii
- Capac protector
- Lungime cablu: 3 metri
- Dimensiunea produsului: 28x22x12 cm
- Greutate: 1,91 kg
Fisa tehnica
Парочистачки |
|
| Culoare | Galben |
| Utilizat pentru | Multi suprafete |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aparat curatare cu aburi |
| Functii | Protecția împotriva copiilor |
| Lungime cablu | 280 cm |
| Greutate | 1.9 Kg |
| Putere | 1050 W |
| Trepte putere | 1 |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Temperatura maxima | 115 C |
| Tip alimentare | Reţea |
| Autonomie fara curent | 10 min |
| Presiune abur | 3 bar |
| Debit de abur (g/min) | 25 |