- -2,60 €
- Χωρίς απόθεμα

- Ισχύς: 1050W
- Χωρητικότητα δοχείου: 250 ml
- Πίεση: 3 Pa
- Χρόνος προθέρμανσης: 3-5 λεπτά
- Συνεχής παραγωγή ατμού: 25-40 g/min
- Διάρκεια εκτόξευσης ατμού: 7-10 λεπτά
- Μέγιστη θερμοκρασία: 115 C
- Προστασία από παιδιά
- Καπάκι ασφαλείας
- Μήκος καλωδίου: 3 μέτρα
- Μέγεθος προϊόντος: 28x22x12 cm
- Βάρος: 1,91 kg
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Ισχύς: 1050W
- Χωρητικότητα δοχείου: 250 ml
- Πίεση: 3 Pa
- Χρόνος προθέρμανσης: 3-5 λεπτά
- Συνεχής παραγωγή ατμού: 25-40 g/min
- Διάρκεια εκτόξευσης ατμού: 7-10 λεπτά
- Μέγιστη θερμοκρασία: 115 C
- Προστασία από παιδιά
- Καπάκι ασφαλείας
- Μήκος καλωδίου: 3 μέτρα
- Μέγεθος προϊόντος: 28x22x12 cm
- Βάρος: 1,91 kg
Χαρακτηριστικά
Парочистачки |
|
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Προορίζεται για | Οποιεσδήποτε επιφάνειες |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ατμοκαθαριστής |
| Λειτουργίες | Προστασία από παιδιά |
| Μήκος καλωδίου | 280 cm |
| Βάρος | 1.9 Kg |
| Εξουσία | 1050 W |
| Επίπεδα ισχύος | 1 |
| Τάση τροφοδοσίας | 230 V |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 115 C |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Αυτονομία χωρίς ρεύμα | 10 min |
| Επιβολή του ατμού | 3 bar |
| Ροή ατμών (g/min) | 25 |