
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Парочистачки |
|
| Цвят | Жълт, Черен |
| Тип продукт | Парочистачка |
| Височина | 32 cm |
| Дължина | 28 cm |
| Дълбочина | 12 cm |
| Мощност | 10 W |
| Автономия без ток | 35 min |
| Капацитет на събирателния контейнер | 0.1 l |
| Гаранция | 24 месеца |