
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Парочистачки |
|
| Culoare | Galben, Negru |
| Tip produs | Aparat curatare cu aburi |
| Inaltime | 32 cm |
| Lungime | 28 cm |
| Adancime | 12 cm |
| Putere | 10 W |
| Autonomie fara curent | 35 min |
| Capacitate rezervor colectare | 0.1 l |
| Garanție | 24 luni |